Viktor Orbán odmítá Eurabii

                                                                 20. 6. 2017

 

 

Zatímco mnoho evropských politiků není schopno vyslovit „islámský terorismus“, obdivuhodně lehce pronášejí slova o islamofobním terorismu. A to i přesto, že při posledním atentátu v Londýně nebyl zjištěn nemuslimský pachatel ani souvislost s blízko stojící mešitou. Mešita se nachází vedle, ale nebyla místem útoku. Podle rukopisu se lze nejspíše domnívat že se skutečně jedná o islámský terorismus. Mluvit o teroru vůči muslimům je vlastní islámskému terorismu a chce se tak veřejně zamaskovat.

 

Vládnoucím politikům by bylo milejší, kdyby média byla ochotná obracet pozornost tímto směrem.

Také papež František nechce slyšet o „islámské invazi“ a odstranil kvůli tomuto výrazu 2014 z Vatikánu kardinála Canizareze. Maďarský ministerský předseda Viktor Orban obvinil italskou vládu a další vlády v Evropě, že chtějí udělat z Evropy Eurabii. Poslední zbytky křesťanské kultury mají být podle tohoto plánu podřízeny islámské kultuře.

Státy, které jsou odpovědné za tuto Eurabii, budou muset akceptovat, že Maďarsko se nehodlá účastnit tohoto experimentu.

To řekl Orban v přímém přenosu v rádiu Kossuth

Chtějí – li se Němci tomuto experimentu podrobit, nemůžeme jim to zakazovat.

Podle Orbana začal v některých evropských státech „experiment udušení tisícileté tradice“, která má být kombinována s jinou kulturou, jiným náboženstvím a jiným světovým názorem. Součástí tohoto experimentu je podpora masového přistěhovalectví do Evropy.

Chtějí – li se Němci nebo Francouzi tomuto experimentu podrobit, nemůžeme jim to zakazovat, ale to nás nemůže přinutit, abychom to rovněž akceptovali.

Pro Orbana je masové přistěhovalectví největším nebezpečím pro evropskou kulturu v celých dějinách Západu. Proto má maďarská vláda právo chránit svůj vlastní národ a prosazovat restriktivní přistěhovaleckou a asylovou politiku. Maďarsko odmítán nucené kvóty EU a kriminální plán etnické výměny obyvatel, kterou byrokrati EU prosazují z rozkazu miliardáře George Sozose

Andreas Becker Katholisches.