Válka potratářů v USA

17-06-2022

Centrum pro život v Oregonu


Válka odpůrců potratů proti církvím a pro-life centrům pokračuje po celých Spojených státech. Kromě případu soudce Kavanaugha jsou ohroženi také soudci Alito a Barrett a jejich rodiny. Biskupové vyzývají k ochraně ohrožených osob. Ale demokraté v čele s Bidenem a Harrisovou a liberální média násilí nadále podporují.– VIDEO

 Násilní potratoví vandalové, především skupina Jane’s Revenge, vyzvali ve středu 15. června všechny své stoupence, aby zahájili, ne-li pokračovali ve válce proti kostelům, soudcům a pro-life centrům po celé zemi. Učinili tak v komuniké, na které zatím Bílý dům oficiálně nereagoval. Naopak Joe Biden zvažuje vydání exekutivního příkazu, který by se postavil proti zákonům na ochranu života v mnoha státech, kde vládnou republikáni.

Tyto dny jsou velmi znepokojivé. V pondělí 13. června ti samí teroristé po širokém ohlášení zablokovali přístupové cesty k Nejvyššímu soudu; jen díky pečlivosti policie na soudce nezaútočili. Rozhodnutí soudu o potratech se očekává během příštích dvou týdnů, ale atmosféra napětí, výhrůžek a spoluúčasti na umlčování ze strany odpůrců potratů, institucí, velkých finančních zájmů a médií neustává. Reportér Townhall Julio Rosas sledoval protest z 13. června: protestující zastánci potratů zablokovali několik ulic a pokusili se „obsadit“ soud, jak to před týdnem předvídala pro-potratová skupina „Shut Down D.C.“; u pochodu několika tisíc lidí stál transparent: „Náš dům hoří“. Nejhorší je, že některým z potratových aktivistů, kteří na pochodu vystoupili, bylo pouhých 14 let a mezi nimi byla i učitelka, která s sebou přivedla své žáky osmé třídy.

Násilnické potratové skupiny, které v minulých dnech vypálily několik pro-life center ve Wisconsinu, na Aljašce, ve Washingtonu, Oregonu a New Yorku a poničily více než tucet kostelů a těhotenských center, znovu udeřily a zapálily další centrum pomoci těhotným v Oregonu pomocí benzínových bomb a zničily jedno na Floridě. Nezapomínejme na vyšetřování příčiny požáru, který zničil katolický kostel Panny Marie Svatého růžence v texaském Hostýně (vyšetřování stále probíhá: žhářství nebylo vyloučeno).