Třetí totalita – GENDER

Milion katolíků a lidí dobré vůle protestovalo v sobotu za ochranu rodiny a dětí proti gender – ideologii.

Podnět zavdal případ Huggies.

Huggies není jméno z teologického kurzu. Huggies je firma, která vyrábí pleny pro batolata. Jako každý podnikatel snaží se obstát v konkurenci a zlepšuje své výrobky. Huggies vyvinula zvláštní pleny pro dívky a zvláštní pro chlapce. Propagační šot poukazuje na přirozené rozdíly mezi pohlavími. Proto vyvinula rozdílné pleny, které jsou pro děti výhodnější.

Pouhý poukaz na skutečnost, že existuje rozdíl mezi mužem a ženou, vyvolal bouři protestů. Homo – aktivisté gender – lobisté spustili příval nadávek proti podnikateli a podali stížnost na porušení článku 10 a 11 „Kodexu sebekontroly komerční komunikace“, který zakazuje jakoukoli formu diskriminace včetně pohlaví. Článek 11 mluví o „obzvláštní citlivosti vůči dětem“.

Četní právníci a sociologové poukazují na to, že nastala doba pronásledování etických a náboženských přesvědčení. Stojíme na přechodu od nesnášenlivosti k diskriminaci. Je pronásledována firma, která vyrábí dvoje výrobky, cukrář, který odmítá zhotovit dort se dvěma muži nebo ženami, květinářka která připravuje kytice jen pro sňatky muže a ženy atd. Katedry na vysokých školách produkují institucionalizované gender – lobisty. Podobné způsoby praktikovaly zatím jen totalitní diktatury nacistů a komunistů.

Není zde ve hře náboženství, ale svoboda, svoboda založit rodinu, svoboda vychovávat dítě jako otec a matka. Zítra se setkáme s pronásledováním rodičů, učitelů, katechetů, kněží.

Tyto skutečnosti přivedly v sobotu v Římě do ulic milion protestujících demonstrantů.

Milionová demonstrace probíhala pod heslem: „Braňme naše děti“. Je to katolická iniciativa, ke které se připojilo mnoho dalších sil. Organizátoři chtěli jednat zcela svobodně a nespojovali se s žádnými stranami. Počet účastníků překonal všechna očekávání.

Všichni byli velice překvapeni, především vládnoucí levice. List La Repubblica věnoval události celé tři stránky. Proticírkevní Il Fatto Quotidiano chrlí nenávistná hesla: „Bigotní pravice se vrací“.

Manifestaci  u San Giovanni v Říme dokunentuje čtyřhodinový záznam 

katholisches. info