Rok po velké komáří panice

                                      4.4.2017

Rok tomu byl mnoha ženám „doporučen“ potrat, protože komáří bodnutí mělo přenášet Zika – virus který vede u novorozeňat k mikrocefalii. Dnes se už o tom vůbec nemluví, a to ze tří důvodů: protože tato souvislost vůbec neexistuje, WHO vyhlásila planý poplach a Fake News ve spolupráci spolupráci s OSN využívalo příležitosti podvodně podporovat potraty.

5. února 2016 poslal vysoký komisař OSN pro lidská práva brazilské vládě a dalším vládám Latinské Ameriky naléhavou výzvu »vzhledem k potenciálnímu nebezpečí pro nenarozené děti zajistit a dovolit těmto ženám bezpečnou interrupci«.

Již tehdy lékaři varovali před předčasnými závěry. Poplach vyvolali nikoliv zdravotníci, ale političtí aktivisté. Po celé měsíce referovala média jako posedlá o nebezpečí Zika-viru.

Nová zpráva WHO

New England Journal of Medicine oznámil 29. března, že neexistují žádné důkazy o souvislosti Zika-viru s mikrocefalií. Výskyt takových případů byl zcel okrajový a mohlo se jednat maximálně o 0,0024% případů z těch, jejichž rodičky přišly do styku se Zika-virem.

Výskyt mikrocefalie v Brazílii souvisí nejčastěji se syfilidou nebo alkoholismem. OSN vystupuje nikoliv jako nestranný ochránce obecného blaha, nýbrž jako sluha politických agitátorů a záškodnických lobby. Za loňskou falešnou paniku nikdo není volán k odpovědnosti. Nikdo se před veřejností ani neomluvil.

Katholisches.info