Obama – nepřítel křestanské civilizace

Obamova politika stupňuje nepřátelství vůči křesťanské civilizaci

Obamova politika je stále více nepřátelská křesťanské civilizaci. Prohlásil to americký kardinál Burke, prefekt apoštolské signatury.

Obama ve své volební kampani v roce 2008 hlásal „změny, kterým můžeme věřit“. Od té doby více než jeho předchůdci podporuje antikocepci, potraty a homosexualitu. Kritikové to označují jako útok na život, manželství a rodinu. V roce 2011 označil Dekret na obranu manželství za protiústavní. Tento Dekret stanovil, že manželství může být uzavřeno jedině mezi mužem a ženou. V roce 2013 ho nejvyšší soud odsoudil. Tzv. „antikoncepční opatření“ v rámci povinné zdravotní péče zavazuje americké podnikatele, aby platili antikoncepční prostředky včetně pilulek a sterilizace.

Obama je zcela sekulární muž, který vede politiku proti životu a rodině: Zřejmě chce redukovat náboženskou svobodu na svobodu kultury. Podle Obamy mimo bohoslužby může být každý přinucen, aby jednal proti svému svědomí, a to i v důležitých morálních otázkách.

Taková politika byla ještě před čtyřiceti lety v USA nemyslitelná. Mnozí lidé si však neuvědomují, co se stalo. To je nebezpečné, protože dochází ke ztrátě svobody, kterou musí demokratická vláda hájit.

Kardinál doufá, že bude přibývat občanů, kteří jsou si vědomi tohoto nebezpečného vývoje a budou volit politiky, kteří respektují morální zákony.

Kath-net

http://www.lifesitenews.com/news/english-exclusive-cardinal-burke-on-faith-the-right-to-life-and-the-family