Nasazení vzdušných sil

Boj vrahů nenarozených dětí je neúprosný. Zahajují útok proti Polsku, které představuje bílou skvrnu na jejich mapě, a to ze vzduchu.

Z Frankfurtu nad Odrou budou startovat „potratové drony“ směřující do Polska, kde mají shazovat potratové pilulky. Přejímat je budou pilní pomocníci, aby je předávali „potřebným“. Lety mají končit v polském městě Słubice na druhém břehu Odry.

Iniciátorem a organizátorem je holandská potratová organizace Women on Waves a německá organizace Ciocia Basia se sídlem v Berlíně. K nim se druží dvě polské organizace se sídlem ve Varšavě: Feminteka Foundation Porozumienie kobiet 8. marza.

Jak se dočteme na internetových stránkách Women on Waves, věnují tyto organizace mnoho času a mnoho peněz na dosažení svých cílů. Drony v Polsku nepotřebují povolení, pokud váží méně než 5 kg, nejsou používány ke komerčním účelům, jsou v dohledu a nenarušují zakázané oblasti.

Hlavou organizace je Rebecca Gombers. Cílem akce je podle jejích slov pomáhat polským ženám, kterým je upíráno jejich nezadatelné právo. Pokud se akce v Polsku zdaří, bude opakována v Irsku.

Katholisches.info