Nářek nad Sodomou Gomorrou zesílil

Ženeva) Znovu to dokázal: Tedros Adhanom Gebreyesus, generální ředitel Světové zdravotnické organizace WHO,. Opičí neštovice ohrožují světovou populaci.

Déjà vu

 Dne 30. ledna 2020 Tedros prohlásil:

 „Rozhodl jsem se vyhlásit koronavirus za ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu.“

 Dne 23. července 2022 Tedros prohlásil:

„Rozhodl jsem se, že celosvětová epidemie opičích neštovic je mimořádnou událostí v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu.“

Bezprecedentní nepořádek, eufemisticky řečeno, který s sebou rozhodnutí ve věci Corona přineslo, trpí státy dodnes. Etiopský komunista, jehož dědeček nesl krásné jméno Gebreyesus, už podnítil další průšvih. Příslušný orgán WHO, Výbor pro mimořádné situace Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR), hlasoval většinou hlasů proti vyhlášení „stavu nouze v oblasti zdraví“.

Nové Tedrosovo prohlášení přišlo v době, kdy se zdá, že pseudopandemie Covid-19 konečně mizí v propadlišti dějin, kam patří. Z jedné „zdravotní pohotovosti“ rovnou do další? Chce tu někdo trvalou „zdravotní pohotovost“? Nedávné Tedrosovo prohlášení potvrzuje, jak nedbale generální ředitel WHO přistupuje k vyhlášení stavu nouze v oblasti zdraví. Na koho se ve svém sólovém úsilí odvolává, pokud to nejsou příslušní poradci WHO?

Vyhlášení „stavu ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu“ včetně příslušných opatření je podle mezinárodního práva závazné od roku 2007.

Tedros v sobotu po zasedání mimořádného výboru IHR prohlásil:

„Přestože vyhlašuji mezinárodní stav nouze, v tuto chvíli se jedná o epidemii, která se zaměřuje na muže mající sex s muži, zejména na muže, kteří mají více sexuálních partnerů.

To znamená, že tuto epidemii lze zastavit pomocí správných strategií ve správných skupinách.

Je proto zásadní, aby všechny země úzce spolupracovaly s komunitami mužů majících sex s muži, aby mohly rozvíjet a poskytovat účinné informace a služby a přijímat opatření na ochranu zdraví, lidských práv a důstojnosti postižených komunit.

Stigma a diskriminace mohou být stejně nebezpečné jako jakýkoli virus.“

 Aspekty, které vzbuzují obavy

Některé informace a odkazy jsou pro hodnocení relevantní:

„Mimořádná situace mezinárodního významu“ zvaná opičí neštovice se týká výhradně velmi specifického sexuálního chování: homosexuálních mužů, kteří často střídají partnery. Podle WHO se 98 % případů vyskytlo u homosexuálně aktivních mužů. 95 procent postižených je homosexuálně aktivních a zbývajících pět procent tvrdí, že se v tomto prostředí alespoň pohybuje.

Míra infekce v této zvládnutelné skupině je deset procent. Dosud není znám žádný případ život ohrožujícího nebo dokonce smrtelného průběhu. Jak Tedros sám uvádí, nejde o žádnou mezinárodní zdravotní pohotovost. Na gay scéně panuje vzrušení. To je podporováno v rámci všeobecné homosexualizace společnosti, zejména ze strany OSN, EU a současné vlády USA.

V rámci Mnichovské bezpečnostní konference (MSC Special Edition 2021) proběhla simulační hra, která se zabývala propuknutím nemoci opičích neštovic. Připomeňme, že těsně před začátkem krize Corona se v říjnu 2019 odehrála totožná simulační hra s událostí 201, která se, věřte nebo ne, soustředila na virus Corona. Zjevně příliš velká náhoda. Hlavním hostem konference MSC 2021 byl Bill Gates.

Objevují se obvinění, že se Tedros angažuje v zájmové politice, která je zaměřena na záštitu homosexuálů.

Existuje teorie, že vedlejší účinek pásového oparu, který se u vakcíny Covid vyskytuje ve velkém množství, má být zakryt pod hlavičkou „opičí neštovice“. Jeho zastáncem je mimo jiné německý lékař a bývalý poslanec Bundestagu a EU Wolfgang Wodarg (SPD, dnes Die Basis).

WHO je v rozporu s očekáváním institucí financovanou převážně ze soukromých zdrojů nebo na základě projektů. Jak nezávislá a objektivní je WHO?

WHO na svých webových stránkách píše:

„Vyměřené příspěvky (členské příspěvky států) (…) pokrývají méně než 20 % celkového rozpočtu. Zbytek finančních prostředků WHO pochází z dobrovolných příspěvků, většinou od členských států [dalších 4,3 % nebo účelově vázaných 7,9 %], ale také od jiných agentur OSN, mezivládních organizací [EU], dobročinných nadací, soukromého sektoru a dalších zdrojů.“

Pod pojmem „filantropické nadace“ se rozumí nadace, jako je Nadace Billa a Melindy Gatesových, která je druhým největším dárcem WHO hned po USA.

Bill Gates a generál WHO Tedros hovořili jako zasvěcení účastníci zvláštního vydání Mnichovské bezpečnostní konference 2021 o „boji proti pandemii“.

 V neposlední řadě

A to nejdůležitější nakonec: Den poté, co Tedros kvůli opičím neštovicím sám vyhlásil „stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu“, slavila církev 17. neděli v cyklu roku čtení C (2021/2022) v Novus Ordo (které je podle papeže Františka „jediným vyjádřením lex orandi římského ritu“). První čtení z knihy Genesis 18,20-30 vypráví o zničení měst Sodomy a Gomory kvůli jejich hříchům, které volaly do nebe:

„Hospodin tedy řekl: ‚Kvílení Sodomy a Gomory se stalo hlasitým a jejich hřích je velmi těžký.

Půjdu dolů a podívám se, zda se jejich skutky skutečně shodují s nářkem, který ke mně přišel.

Já to poznám“ (Gn 18,20-21).

Text: Giuseppe Nardi

Obrázek: WHO/Youtube/securityconference.org (snímky obrazovky)