Kolumbie odhaluje lživou kampaň „ZIKA“

                                                                        16.2.2016

(Bogota) Kolumbijský prezident Juan Manuel Santos potvrdil, že u žádného z dětí u 3177 těhotných, které prodělaly chřipce podobné onemocnění z viru Zika, nebyla zjištěna mikrocefalie. hlava státu tak zcela vyvrátila tvrzení médií, které vyvolalo nepokoj mezi obyvateli.

Již několik týdnů vyvolávají mezinárodní organizace a média paniku kolem tzv. viru Zika.

Virů podobného typu je více. Každou zimu se objeví nějaký nový typ chřipky. Zeslabení jedinci mohou na ni zemřít. Patří k nim i nejznámější malárie která patří normálním jevům a médiím nestojí ani za řádek. Jinak je tomu tehdy, když jde nikoliv o zdraví, ale když jsou ve hře peníze.

WHO a jiné agentury OSN využívají podobné paniky k tomu, aby prosadily potraty v těch zemích, které hájí život nenarozených dětí, jakou je Brazílie, a požadují okamžité povolení násilných potratů.

V zimě 2005/2006 byla velká kampaň kolem slepičí chřipky, v roce 2009/2010 kolem prasečí. Média hovořila o hrozbě milionu mrtvých. Vlády objednaly miliony dávek za deset miliard dolarů. Značná část z nich byla dodána tak pozdě, že nebyly k použití a zdravotní organizace je musely likvidovat. Farmaceutické firmy však už měly peníze v kapse a zprávy o chřipkách rázem utichly. Po odeznění epidemie oznámily   zdravotní organizace, že úmrtnost na virus H1N1 u nakažených byla 0,005%, tzn. 100x nižší než při chřipce viru H3N2.

KI