Kdo je v právu?

Italští projektanti módy firmy Dolce & Gabbama, kteří jsou homosexuálové, vyslovili se rozhodně proti adopcím dětí do homosexuálních partnerství a proti oplodňování in vitro. Jejich postoj vyvolal velký ohlas.

Gayovská prostředí vyzvala k bojkotu produktů Dolce & Gabbana. Ale lidé kteří byli vychováváni homosexuály, velice děkují italským projektantům za jejich postoj .

Současně přišel z USA otevřený dopis pěti osob vychovaných homopáry, které po svých vlastních zkušenostech nyní vychovávají své děti v heterosexuálních svazcích: „Děkujeme Vám, že jste vyslovili to, co známe z vlastní zkušenosti: každý člověk má otce a matku a vyloučení jednoho z nich ze života dítěte zbavuje ho důstojnosti, lidství a rovnoprávnosti“, napsali signatáři otevřeného dopisu. Současně varují Dolce & Gabbana, že budou vystaveni nátlaku ze strany gayovské lobby.

Velice se rozhněval Elton John, který žije v homopartnerství a má dítě z „pronajaté matky“, která se nechala oplodnit smíchanými spermiemi obou mužů. Zajistili, aby dítě nikdy nepřišlo do styku se svou matkou.

Jejich dítě zvané Zac bylo po porodu položeno na nahé tělo matky a ihned začalo hledat matčin prs. Po několika málo minutách ho však perzonál násilím odtrhl od matky. Slavný britský zpěvák přiznal, že dítě dva roky ustavičně plakalo a nebylo k utišení. Proto se rozhodl, že mu opatří mateřské mléko biologické matky, která žije deset tisíc kilometrů od Londýna. Mléko bylo denně dováženo soukromým letadlem.

Kdo je tady v právu? Homosexuál, který upírá dítěti právo na jeho matku, nebo dítě?

                                                                                    Malý Zac
                                                                                                                      HSP/Foto:dailymail