Jen falešný papež může zapojit církev do služeb temných sil.

„Rok milosrdenství“ se stal stal hned první den směsí duchovních a profánních až obskurních jevů. Katolická církev se na jaře dala zapřáhnout do „klimatické káry“ a jede s ní nyní už plným tempem. O svátku Neposkvrněného Početí Panny Marie se na fasádu nejpřednějšího chrámu katolické církve promítají pohanské obrazy obskurního charakteru. Promítají se symboly, které symbolizují ve skutečnosti aktuální satanský program: ONE WORLD – ONE RELIGION Jeden svět, jedno náboženství.

Sponzory zpohanštělých projekcí jsou prapodivné organizace, která si dávají mytologické názvy pohanských božstev. Jedním sponzorem je Vulcan Inc., který má za cíl „vytvořit novou budoucnost“. Iniciativa Connext4Climate ze skupiny World Banc má za sebou bohatou historii podpory potratů pod hesly „Překonání chudoby“ a „Podpora antikoncepce“. Dalším spozorem je Okeanos a Obscura Digital se sídlem v San Francisku. Kořenem jeho názvu je „temnota“. K zákazníkům Obscury patří UNO, Apple, Google, Disney, NASA a Facebook. Ofifciální název světelné show zní: „Fiat Lux: Illuminating Our Common Home“ „Iluminace našeho společného domova“. „Fiat lux“ jsou první slova ze zprávy o stvoření světa. Vše vypadá tak, jakoby tyto organizace chtěly symbolicky nahradit Boha a vytvořit si nový svět.

Falešný papež zapojuje církev do služeb temných mocností. Za jejich klimatickými hesly se skrývá lidstvu nepřátelská ideologie o údajném přelidnění.

                                                Pramen: Katholisches.info