Hon na psychoterapeuty

                                                                31. 8. 2016

                               Cristina Cifuentes

Španělská homo-organizace Acropoli podala žalobu na psychoterapeutku Elenu Lorenzo Rogo, protože nabízí terapeutickou pomoc při poruchách identity homosexuálů a tanssexuálů.

Terapeutická pomoc těmto osobám, která je právě podle nejnovější studie velmi naléhavá, pobuřuje homosexuální organizace. Žaloba na španělskou odbornici je prvním plodem totalitního gender zákona par excellence, který nastolila Cristina Cifuentes, ateistická předsedkyně vlády a křesťansko-demokratické strany Partido popular. Cifuentes rovněž prohlásila, že se postará o to, aby každé porušení zákona na ochranu LGBTI bylo potrestáno. Organizace Acropoli požaduje cenzuru internetových stránek Eleny Lorenzo. Homo – loby v USA i v Evropě usilují zákaz jakéhokoliv terapeutické činnosti v „jejich doméně“.

                                                                            Elena Lorenzo Rogo

Ocitáme se na prahu nejdusnější totality, jaká nemá obdoby. Nový zvrácený španělský zákon doslova pošlapává samotnou lidskou přirozenost. Kdo se chce zbavit nežádoucích sklonů i ten, kdo mu může poskytnout odbornou pomoc, má být pokládán za zločince.

Podle Infovaticana