Europride původce epidemie hepatitidy A

Homosexuální Europride v Amsterodamu způsobila epidemii hepatitidy typu A

Národní institut zdraví v Itálii (ISS) označil Europride v Amsterodamu za příčinu epidemie žloutenky typu A mezi mužskými homosexuály. Ve zprávě je uvedeno:

Od srpna 2016 byl konstatován v naší zemi a v Evropě významný nárůst případů hepatitidy, který od prosince 2016 dále zesílil. V Itálii bylo v období od srpna 2016 do února 2017 v SEIEVA (příslušná epidemiologická služba pro akutní virovou hepatitidu) hlášeno 583 případů, tj. 5x vyšší počet než ve stejném období předchozího roku. Průměrný věk postižených je 35 let a 85% z nich je mužského rodu. 61% případů se týká osob s homosexuální preferencí. Uvedená data jsou provizorní a při dalším shromažďování se budou dále zvyšovat.

Epidemie zasáhla prakticky všechny západoevropské státy: Německo, Rakousko, Holandsko, Belgii, Dánsko, Finsko, Francii, Itálii, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Velkou Británii. Největší počet případů je zatím v Itálii.

Jako důvod hromadného zvýšení výskytu uvádí ISS účast na HOMO Pride v Amsterodamu, kde se sešli homosexuálové z celé Evropy, aby slavili a vystavili veřejnosti svou homosexualitu. Amsterodam byl několik dní centrem masového homo-sex-turismu. Sexuální chování účastníků přivodilo virovou explozi.

ISS naléhá na nezbytná protiopatření. Podobná paráda se připravuje v letošním roce v Madridu a mohla by dále zhoršit vážnou situaci. LGBT se snaží tyto skutečnosti zatušovat. Homosexuální životní styl je spojen s velkými zdravotními riziky. Nemalou odpovědnost za to nese šíření gender – ideologie počínaje mateřskými školkami, které zdůrazňuje jen „krásu“ a „normalitu“ a zcela pomíjí závažná rizika.

Katholisches.info