Bergoglio se zařadil mezi šamany

 Bergoglio pojede do Kazachstánu od 13. do 15. září „u příležitosti VII. kongresu představitelů světových a tradičních náboženství“ jako jedn z nich.

Bergoglio se sám nakonec vydá, do Astany – nyní Nur Sultan – aby se jako jeden ze šamanů zúčastnil Světového fóra náboženství. Zde jsou cíle centra, které navrhli účastníci jedné z posledních akcí.

Myšlenka „světového náboženství“, založená na principu, že všechna náboženství jsou historickými výklady společného jádra pravdy vrozeného náboženského cítění člověka, je myšlenka odpovídající relativistickému synkretismu velmistra nějakého Velkého Orientu, možná titulovaného vysokým stupněm v nějakém zednářském vysokém ritu, ale nemůže patřit katolíkovi, tím méně biskupovi.

Bergoglio navíc podepsal heretickou „Deklaraci z Abú Zabí“ [viz], černé na bílém, dokonale odpovídající tomuto gnostickému a relativistickému duchu, a proto je pro mě nemožné nazývat ho titulem, který náleží pouze autentickému Petrovu nástupci.

Na snímku je palác, kde se setkání uskuteční a o kterém najdete veškeré informace na webu: není třeba vysvětlovat! Zde je článek v Avvenire, který cestu pouze oznamuje, aby se o ní příliš nemluvilo, ale přitom ji potvrzuje: Navštíví město Nur-Sultan „u příležitosti VII. kongresu představitelů světových a tradičních náboženství“. Na akci byl pozván také patriarcha moskevský a celé Rusi Kirill. Její záměr však není znám.

Chiesa e post Concilio

Zadejte si do hledáčku Abu Dhabi a najdete bohatou pastvu o církvi, která se vrhá do propasti. Toto sebevražedné šílenství zařadili zednářštgí projektanti již na 2VK v nauce o tzv. ekumenismu.