25. 10. 2020
Právě dnes ráno oznámil Bergoglio jmenování třinácti nových kardinálů (9 voličů). Všichni jsou bergogliáni. Horečný spěch má jasný důvod: Trump získává náskok a Vatikán se třese hrůzou, že by mohl být opět zvolen. Je to právě Trump, který vyhlásil totální válku globalistickému establishmentu. Pokud by Trump opravdu zvítězil, tento již zapadající pontifikát by dostal těžkou ránu, tím více, že se zcela zaprodal komunistické Číně. Novými kardinály si chce zajistit jako nástupce kardinála Tagle.
Dokumentární film „Francesco“ vyvolal velký ohlas pro papežovo „ano“ civilním homosňatkům. Ale byl jeho hlavní účel? Právě že ne. Jistě, Vatikán velmi sázel na tento efekt. Proto minulou středu před generální audiencí přijal (za účasti mnoha fotografů) režiséra Evgeny Afineevského a jeho spolupracovníky, aby jim dal své požehnání za jejich práci, jak píše¨Fatto Quotidiano“ a v rodinné atmosféře daroval také dort k narozeninám.
Další den se konala prezentace apologetického dokumentu Festa in cinema pod vedením Antonia Mondi, bratra ředitele Osservatore Romano. Prémii obdržel film „Kinéo Movie for Humanity Award”s tématy sociálními a humanitárními.
Ale co se především sledovalo? Byla to sebeoslava papeže Bergoglia, který prahne po popularitě zvláště dnes, kdy jeho pontifikát je v úpadku, i podle hlasů jeho příznivců. Pontifikát zabředl do nesnází (stačí si vzpomenout na synodu o Amazonii). Bergoglio potřebuje získat přízeň světa v těchto týdnech, kdy propuklo tolik skandálů, i pokud jde o vnitřní reformu.
Jako východisko k dosažení většího potlesku světa, mainstream médií a progresivistických elit bylo zvoleno pole homosexuality.
Je známo, že Bergoglio již jako kardinál v Buenos Aires podporoval „civilní svazky“. A víme také, jak usměrňoval 2015 a 2016 IBK a italskou vládu pro schválení programu Matea Renziho.
Zatím však nikdy neučinil takové veřejné prohlášení, které by protiřečilo oficiálnímu magistériu církve. Jeho nynější postup je tedy velkou novinkou. Levice označila jeho postup jako podporu zákona Zan.
Papežské prohlášení vyvolalo v katolickém světě nesouhlas a zmatek. Ale tím se Bergoglio nezabývá. Pro něho jsou otázky nauky a morálky jen nástrojem k dosažení politických cílů. Dokládá to prof. Loris Zanatta v knize Jezuitský populismus (Peron, Fidel Bergoglio) a demonstruje především na charakteru jezuitské politiky v Jižní Americe a v Bergogliově praxi.
Jaký byl tedy hlavní politický cíl této operace? Co největší útok spolu s celým mediálním systémem proti Donaldu Trumpovi, který totiž ohrožuje obamo-clintonský projekt, používající Čínu jako továrnu světa.
Bergogliův pontifikát je synem epochy Obama/Clinton a účastní se na její globalistické ideologii včetně migracionismu a ekologického fanatismu. Eventuální Trumpovo pokračování by bylo pro tento ideologický a mocenský blok tvrdou ranou.
Proto se mobilizují všechny démonické síly a také Bergoglio se zapojuje do kampaně proti Trumpovi. A několik dnů před volbami spustil tento neuvěřitelný super spot ve prospěch Bindena.
Stačí se podívat na onen film. Začíná Covidem podle ekologistického klíče, protože podle Bergogliovy ideologie virus není čínského původu, ale výsledkem našich provinění proti životnímu prostředí (jsou zde i obrazy zemětřesení, o kterých nevíme, jak je zařadit do ekologie).
Pak následuje glorifikace Bergoglia jako celosvětového božstva, „očišťovatele“ církve a „spasitele“ lidstva. A obrazy ad hoc: George Floyd (jehož tragický případ je použit záměrně proti Trumpovi) a tak jakoby náhodou zazáří kandidát Biden, který po boku Bergoglia promlouvá k americkému Kongresu a nakonec je zde prorokyně ekologického náboženství Greta Thunberg zarámovaná Náměstím sv. Petra, jak zdraví Bergoglia.
A nyní začíná velké migracionistické shromáždění, které vrcholí u zdi mezi USA a Mexikem. Zde se objeví obraz Trumpa a je slyšet Bergogliova slova: „Osoba, která myslí jen na zdi a ne na mosty, není křesťan“.
Je to onen slavný útok, který použil Bergoglio v kampani 2016. Je prezentován i v této volební kampani, i když je známo, že zeď chtějí i demokraté, při čemž na rozdíl od svých předchůdců Trump za čtyři roky nepodnikl žádnou válku a uzavřel ve světě mnoho mírových dohod. Nakonec se objeví kardinál Tagle, Filipínec čínského původu, který je kandidátem na Bergogliova nástupce.
To je skandální Bergogliova zásah do prezidentské kampaně deset dní před volbami. Jak známo, Bergoglio odmítl v Římě přijmout amerického státního zástupce Mike Pompeho, který přijel do Říma, aby zažehnal smlouvu Vatikánu s Čínou, protože, jak sdělil Bergoglio, byl by to krok ve prospěch Trumpa.
Bergoglio, který mezitím uzavřel katastrofální dohodu s Čínou, má v záloze i shromáždění ve prospěch Bindena.
Antonio Socci, Libero, 25. října 2020
Pramen: Chiesa e post conilio