Více než jen sarkasmus

19. 4.- 2020

O plánech, které připravuje OSN ve spolupráci s novým UNESCO v Římě pod vedením Jorge Bergoglia.

Na pěti z dvanácti mediálních sítí jsme zjistili přípravu, na kterou je třeba reagovat:

1. V krátké době bude spuštěna kampaň (typu Orwel 1984), která má podlým způsobem přesvědčovat svět o předvídaném vztahu mezi lidským životem a životem přírody, tedy Matkou Zemí a živočichy. Velcí globalističtí lídři a v prvé řadě Bergoglio (který už začal), nám chtějí vysvětlovat naučení, které nám dala pandemie, že je třeba chránit nikoliv lidské tvory, ale planetu, protože člověk je závistivý egoista, nádor přírody, který vyvolal rozpory způsobené virem. Člověk je žravec, který pojídá všechny živé živočichy, otravuje půdu a vytváří tak podmínky pro nákazu ve svých obavách o ekonomický růst a růst nákladů. Jsou předkládány vědecké studie, které vypočítávají vztah mezi klimatem a pandemií Covid-19. Malá Gréta bude nahrazena dcerou jedné nemocné na HIV, která dosvědčí důsledky nákazy.

2. Bude zahájena kampaň, jak předejít budoucí nákaze; je třeba působit na klima, výživu a porodnost, velká kampaň se zaměří na snížení populace, aplikaci zelené ekonomiky a především však na import migrantů z oblastí imunních proti viru, aby se rozmnožil počet plodných domorodých žen, které vyřeší imunitní problém evropské rasy.

3. Nové vlády nesmí tvořit staří finanční technokrati, ale musí to být vědci (nejlépe z amerických univerzit jako Stanfort), kteří otevřou italskou pobočku v sídle LUMSA jako papežskou univerzitu a ta stanoví, jak máme žít, jíst a kopulovat atd.

4. Je třeba ihned realizovat globální spolupráci, která usnadní uplatnění globálních organismů (typu SZO) a větší globální kontroly. Lidé typu Salvini jsou nepřátelé lidstva. Emma Bonino ať je kandidátem na Nobelovu cenu a vyznamenána křížem za zásluhy.

5. Je třeba omezit vliv soukromé ekonomie. Soukromé znamená totéž co egoistické, závistivé a spekulační. Je třeba naopak zajistit jen dobra veřejná.

Jediná osoba, u které nevím, co doporučit, jak se k ní zachovat, je Bergoglio. Vidím, že proti propagandě FakeNews vytváříte Komisi anti fake news. Proč nevytvoříte také komisi antifake pope?

Osservatore Marziano

Stilum Curiae, Andrea Tosatti