Jednání bláznivé, nebo kriminální?

Neuropsychiatr Seligman ve své knize „Learning Optimism“ vysvětluje koncept naučené bezmocnosti. Když je skupina psů vystavena elektrickým šokům jako nepředvídatelnému stresu, kterému se nemohou vyhnout, část z nich propadne stavu úplného nepohodlí, duševních, ale také fyzických chorob, až k sebepoškozování, odmítání potravy, ze kterého nevyjdou, i když elektrické výboje konečně skončí.

Neuropsychiatr David Servain Schreber ve své knize Anticancro popisuje nespočet experimentů, které prokázaly, že zvířata vystavená stresu z nepředvídatelných elektrických šoků se stala nesmírně náchylná k rakovině. Rakovina se u nich se snadno zakořenila a velmi rychle je zničila.
Jsou to velmi kruté experimenty, které nám ovšem poskytly určité závažné informace: být vydán na milost a nemilost událostem, napaden zradou bez vlastní viny, žít ve stavu zděšení ničí psychiku a tělo.

Neurolog Fabrizio Benedetti ve svých jedinečných spisech přístupných i neodborníkům, vysvětlil obrovskou sílu toho, čemu se odborně říká efekt nocebo. Podle poznatků psycho-neuro-endokrinologie slova mohou modifikovat naše tělo. Naděje je lék. Zoufalství je nemoc. Naděje léčí. Zoufalství nás poškozuje.

Terorizující komunikace kolem covidu je zcela srovnatelná s nepředvídatelnými elektrickými šoky. Vede to k psychofobické nerovnováze, která se po skončení epidemie nevyřeší, povede snadno znovu ke starému zoufalství bez dalších psychiatrických podnětů. Každý den jsme bombardováni. Virus byl identifikován, ale nikoliv izolován. To jsou dva rozličné pojmy.

Komunikační hantýrkou se říkalo, že byl izolován alla Spallanzani (italský kněz a neurolog) a jinde, ale není to pravda, byl identifikován, sekvence RNA je známá, ale není izolovaná. Aby byl virus izolován, musel by být umístěn do zkumavky, izolován a injikován do morčete, kde by měl způsobit nemoc.

Vyšetřovací metody výtěrem amplifikují koronovou RNA do té míry, že jsou nakonec nespolehlivé; samo ministerstvo zdravotnictví prohlašuje, že falešně pozitivních je přes 80%. Přesto nás těmito čísly mučí. Výtěr znovu kontrolovaného pozitivu je považován za další pozitivní případ. Přesto tato absurdní čísla o zdravých jedincích považovaných za nemocné národ zabíjejí.

Lidé nejsou oběťmi covid, ale tohoto šílenství. Každý zdravý člověk je popisován jako pochodující ohrožení. Veřejné peníze jsou promrhány na testy, aby poskytly nesmyslná čísla.

Sérologický test je mnohem bezpečnější, stojí 7 eur proti 80 za výtěr, dá odpověď za 8 minut, riziko falešně negativního nálezu je přiměřeně nízké, ale státu se to nelíbí, lékárny ho prodávají za 25 eur pouze lékařům (můžete jej získat na internetu, nazývá se to viva diag covid 19, pokud je zakoupen v krabicích, stojí 7 eur za kus) a také nám říká, zda jsme imunní a tedy potenciální dárci imunitní plazmy.

Říkají nám, že počet hospitalizací roste, ale neříkají, jak bylo zacházeno s těmi, kteří jsou hospitalizováni. Dali jim před hospitalizací tachipirin (paracetamol), nebo s nimi zacházeli vážně? Z celé Itálie dostávám telefony a e-maily od lidí, kteří říkají: „můj lékař mi dal pouze tachipirin“.

Právě jsem viděla oficiální dokument regionu Emilia-Romagna, který dává tachipirin jako protokol pro lékaře zdravotního pojištění. Infekce Covid 19 vyvolává jako patogenetický proces zánět. Je nutné podat protizánětlivé léky. Paracetamol však není protizánětlivý. Je to antipyretikum, to znamená, že bojuje s horečkou, ale na zánět jsou prostředky, kterými organismus bojuje proti viru. Tachipirina, která nebojuje proti zánětu, ale bojuje s horečkou, proto podporuje virus.

Jsou nemocnice plné pacientů? Pacientů s pozitivním výtěrem a horečkou 37, nebo opravdu těžkých pacientů? Mrtvých přibývá. Jak se s nimi zacházelo? Pokud měli štěstí na prof. Cavannu a Zangrilla, byla zde velmi nízká úmrtnost; proč lékaři léčí jiným způsobem a proč je hydroxycholorochin, kterým Cavanna a Zangrillo úspěšně léčili, dokonce zakázán?

Pokud by existovaly rozumné postupy, například ty, které používají profesor Cavanna a Zangrillo, došlo by k velmi malému počtu úmrtí, pacienti by mohli být léčeni doma, až na několik výjimek zvláštní závažnosti.

Celá nemocniční oddělení jsou vyčleněna pro Covid. Ale to je šílenství, protože to znamená přerušit léčbu všechny ostatních nemocí. Pokud je léčen profesorem Cavannou, má virus úmrtnost 0%, pokud je léčen jinými, onemocnění zabije v Itálii 0,07%. Úmrtnost, podle Světové zdravotnické organizace, je do 70 let 0,05%, ale Itálie je zemí starších lidí a lidí léčených tachipirinem, a to je důvod vysoké úmrtnosti.

Pokud zachováme stejnou úmrtnost, 0,07% ze šedesáti milionů obyvatel, pokud by se nemoc šířila volně, měli bychom přinejhorším 100 000 úmrtí, většinou starších osob. Mnoho seniorů zemře, mnozí ne.

Pokud jsou zavřeni doma, všichni zemřou minimálně do roka, na pokles kognitivních systémů, kolaps imunitního systému a těžkou depresi.

Lidská bytost nemůže žít izolovaně, dochází k rozpadu vědomí, a to je zvláště závažné a nezvratné u starších lidí.

Kvůli Covidu bylo odloženo 600 000 operací. Obrovské množství nemocí se zhorší tím, že nejsou léčeny včas. Neošetřené varixy se stanou maligními vředy, neimplantované náhrady kyčelního kloubu způsobí chronické bolesti a neschopnost chůze. Chronická bolest se spojuje se závislostí na lécích proti bolesti s důsledkem poškození jater, mozku a žaludku.

Neošetřené benigní nádory se zvětšují a způsobují chronickou bolest. Kameny žlučníku, které nejsou odstraněny, se v mnoha případech stanou žloutenkou a peritonitidou, které mají být urgentně operovány, pokud k tomu dojde včas…

Vyprázdnění axilární dutiny pacienta s melanomem v paži je označeno za odložené, ale pacient dříve či později zemře na metastázy.

Odložená kardiochirurgie se stává nouzovou operací, pokud se provede včas.

Můžeme předpokládat, že těchto 600 000 odložených operací během 10 měsíců způsobí nejméně 50 000 úmrtí. Zjistila to britské studie, která spočítala, jak se zvýšila úmrtnost na nevyhnutelné infarkty a neléčené rakoviny kvůli covidům.

Odklady se týkají také diagnostiky: je nemalé procento pacientů, kteří nebudou schopni podstoupit endoskopii v rozumném čase, nebo mají rakovinu, která nebude diagnostikována. Za 12 měsíců můžeme přidat dalších 50 000 úmrtí.

Neúspěšná kardiologická diagnostika znásobí ischemickou chorobu, srdeční arytmie a vaskulární patologie a dalších 50 000 úmrtí do 12 měsíců.

Revmatologická oddělení se zavírají. Neléčená revmatoidní atritida se na zemi stává peklem.

Pak je tu stres, který působí jako elektrické šoky, ansiogenní komunikace, která výrazně znásobuje infarkty a degenerativní onemocnění, podporuje rakovinu a infekční nemoci.

Představte si, že máte obchod s textilem nebo obuví. Nakoupili jste na jaře kolekce a oni vám obchod zavřeli. Desítky tisíc eur již zaplaceného zboží, které neprodáte, zatímco Amazon prodá. Znovu otevřete, dezinfikujte, nasadíte plexiskla a pak znovu zavřete, zatímco rádio přehrává náhodná čísla a Crisantiho, člověka, který se v životě zabývá komáry a který vám oznamuje, že o Vánocích bude všechno zavřené.

To odpovídá elektrickým šokům u psů a myší. Zničená ekonomika, zničená společnost, zničený život, aby se rozmnožily počty mrtvých.

Můžeme si myslet, že je to jen neschopnost?


Silvana De Mari, 9. listopadu 2020