Covid-panika je nebezepčnější než samotná choroba

Filozof a neurolog popisují v pojednání věnovaném politikům, že vyvolávání veřejné paniky je nebezpečnější než samotná choroba.

V Analysis of the Dangers of the Coronavirus Phenomenon Carlos Casanova, docent filozofie na univerzitě sv. Tomáše v Chile, a Thoma Zabeiga, neurolog na Palos Heights ( Illinois), píší:

V závěru prvního čtvrtletí 2020 SZO spolu s hlavními médii a mnoha vládami vytvořili situaci paniky mezi populací západní polokoule. Tato panika přivodila osvojení katastrofálních měřítek veřejného zdraví, které ohrožují lidskou svobodu a fungování demokratických institucí na Západě.

V krizi koronaviru čelíme nejen medicinálnímu fenoménu, ale také politické spoušti a velkému nebezpečí pro budoucnost lidstva. Problémem není samotná nemoc jako taková, nýbrž spíše cynická panika. Výsledkem bude, obávají se oba autoři, nucené očkování nedostatečně otestovanou vakcínou RNA.

»Vakcíny jsou zázračné prostředky a učinily lidstvo imunní vůči velmi těžkým chorobám. Ale není pochyb, že dnešní vakcíny jsou směsí škodlivých a neetických směsí. Navíc úroveň úmrtnosti na Sars-CoV-2 – neospravedlňuje locdown, sociální distanci a ještě méně nucené očkování«.

Filozof a neurolog označují za nepochopitelné omítání hydroxidchloridu jako účinného prostředku a hrozné zacházení s nemocnými starci v nemocnicích a domovech, kde se vyskytuje největší četnost úmrtí spojovaných s koronavirem. Lockdown způsobuje nárůst sociálních problémů, jako je nadněmrné používání alkoholu a drog včetně zanedbávání osob s jinými chorobami, jako je rakovina. Účinnost sociální distance a roušek je velmi sporná. Idea, že postrádáme imunitní systém do té míry, že potřebujeme vytvořit nový, je naprosto zmýlená. Osoby s dobrým zdravím mají všechny prostředky k bojování s virem bez vnějších extrémních zásahů.

Pokud jde o politické zneužívání paniky koronaviru, Casanova a Zabiega zdůrazňují, že kritéria k zavedení lockdown jsou motivovány politicky a nesledují žádný zdravotní zřetel. Poukazují na velkou roli, jakou sehrává čínská komunistická strana, stejně jako vazby Číny s šéfem SZO Antony Faucim, a task force proti koronaviru v Bílém domě.

Podle autorů Hypokratovo pojetí mediciny bylo nabouráno neo-marxismem, který ohrožuje základní lidské svobody. V měsících lockdown vědci neměli možnost publikovat své výzkumy s koronavirem jako alternativu proti dominantní politice. Malá a střední centra byla zrušena. Svoboda shromažďování byla kriminalizována, náboženský kult ohrožován a schvalovány zákony proti rodině.

»Nyní je třeba pozvednout hlas a varovat svět před skrytými bloky, jejichřž tristní program sleduje jasně zničení rodiny. To je hlavní důvod, pro který by národy světa měly povstat proti omezování svobody hnutí a sdružování«.

V kapitole Nebezpečí pro budoucnost autoři uvádějí, že to nejhorší teprve přijde. I když virus je méně agresivní, je třeba upozornit na „nové vlny“. Každá osoba s dobrou rozvahou a dobrou vůlí musí vzdorovat těmto poplachům. Další uzavírání a další formy omezování by nás mohly přivést do kolapsu psychologického, sociálního a ekonomického. Big Pharma a některé fundace jako Bill and Melinda Gates Foundation usilují o novou vakcínu, aby ji mohly zkoušet na populaci bez náležitých bezpečnostních ověřovacích testů, které vyžadují pět až šest let. Číňané šíří paniku a chtějí spustit masovou kampaň ověřování na lidských osobách jako krysách. To je tím více amorální, že Sars-CoV-2 není nemoc, která se vymkla z rukou; není to choroba tak nebezpečná, aby vyžadovala vakcíny bez bezpečného ověření. Jestliže Gates tvrdí, že lidstvo nemělo ještě naléhavější úkol, je to holá lež. Když něco takového tvrdí ten, kdo nepokrytě usiluje o omezení lidské populace, je to vážný důvod k zamyšlení.

Myslíme na to, píšou oba autoři, co se může stát osobám, které odmítnou očkování, stejně jako rodičům, které odmítají očkování svých dětí.

Pramen: Analysisysis of the Dangers of the Coronavirus Phenomenon