Planned Parenthood přiznává prodej orgánů utracených dětí.

                                                             14. 10. 2015

Mezinárodní potratová organizace Planned Parenthood (PP) se přiznala k prodeji orgánů utracených dětí. Předsedkyně koncernu slíbila, že organizace nebude přijímat žádné peníze za části utracených nenarozených dětí, a domnívá se, že tím je všechno v pořádku.

Cecile Richardsová, předsedkyně, absolvovala v minulých měsících řadu vystoupení v televizi a důležitých listech v USA, aby napravila pošramocenou pověst svého podniku. Média jí k tomu poskytla široký prostor.

Její více než nekalá činnost vyšla najevo díky deseti video, které byly pořízeny skrytou kamerou. Pořídila je organizace Center for Medical Progress a seznámila veřejnost s ilegálním prodejem orgánů. PP se nejdříve bránila a prohlašovala videa za manipulované. Skandál však vyvolal vyšetřování, které celou záležitost hanebného obchodování potvrdilo.

Předsedkyně a velká přítelkyně Hillary Clintonové prohlašuje, že PP nebude od výzkumných ústavů, kterým „dávala k dispozici“ orgány z potracených dětí, přijímat žádné úhrady. Jsou to svým způsobem ryzí vědecké ústavy, nikoliv Pharma firmy z průmyslu krásy. Richardsová tak doufá, že tím upokojí vyšetřovací výbor amerického parlamentu. Na jednom videozáznamu říká člen vedení PP: „Zvedněte trochu cenu za ledviny, chtěl bych si koupit Lamborghini (luxusní italský automobil).

Díky prezidentu Obamovi dostává PP každoročně 500 milionů dolarů od daňových poplatníků. K tomu přistupují poplatky u nemocenských pokladen za provedení potratu a výnosy prodeje 35 – 100 dolarů za jeden orgán.

Bude-li PP inkasovat nadále ročně půl miliardy dolarů z daňového koše, závisí na výsledku voleb v příštím roce. PP podporuje horentními sumami volební kampaň Clintonové a dalších kandidátů demokratické strany, kteří se zavázali, že budou podporovat tento smrtící průmysl. Vynaložené náklady se tedy tak 10.000 x vrátí.

PP působí v německém prostoru pod názvem Pro Familia, v Rakousku jako Rakouská společnost pro plánování rodiny a ve Švýcarsku pod firmou Sexuální zdraví, Švýcarsko.

Giuseppe Nardi KI