Hříchy Maďarska a Polska

Polsko a Maďarsko, vlády, které se proviňují svým křesťanstvím

Luca Volontè

¨V Polsku a Maďarsku zahájila opozice podporovaná EU preventivní kampaň. Maďarsko je za svůj zákon proti pedofilii, o němž se bude konat referendum, obviňováno z diskriminace LGBTI, Polsko viní z nedostatku výchovy dětí ve školách, kde je zakázána propotratová výuka a působení nevládních organizací zabývající se genderem.

Morawiecki a Orbán

¨V Polsku a Maďarsku pracují vlády pro lidi a svobodu vzdělávání, opozice podporovaná Evropou a LGBTI lobby pro moc a tyranský neokolonialismus. Leden vzbuzoval naděje, žena v čele Maďarské republiky, nic lepšího pro světové feministky, ale bývalá ministryně pro rodinu Katalin Novaková měla na globalistické lobby opačný účinek: žena, matka a také křesťanka? Další urážka autokrata a tyrana Orbána vůči modernosti!

Jako by to nestačilo, maďarský ústavní soud 9. ledna potvrdil všechna čtyři konzultativní referenda prosazovaná maďarskou vládou, která žádá občany, aby potvrdili Orbánova rozhodnutí na obranu výchovné integrity dětí a mládeže a práv rodičů v oblasti vzdělávání a školství, tedy onen zákon proti pedofilii, který Evropa a lobby LGBTI tragicky přejmenovala na „zákon proti homosexuálům“. Kdyby ještě existovala logika a zdravý rozum, našli bychom v této pokřivené definici potvrzení, že LGBTI lobby se proto označují za pedofily. 12. ledna, v den, kdy Orbán oznámil zavedení „státních cen“ důležitých potravin (cukr, pšeničná mouka, slunečnicový olej, vepřová kýta, kuřecí prsa a mléko), se na internetu objevilo nejméně deset nevládních organizací podporovaných Sorosem (v čele s Amnesty International a Budapest LGBTI Pride), zveřejnil na internetových stránkách „Ungarn Heute“ dopis, v němž vyzývá voliče, aby referendum zneplatnili, aby se vyhnuli kvoru (které by nezneplatnilo stávající zákon) o otázkách „diskriminujících“ LGBTI osoby.

Následující den začala štvavá, mistrně vykonstruovaná preventivní kampaň, která měla případné vítězství Orbána a jeho koalice v příštích volbách prohlásit za protidemokratický podvod. Daniel Hegedüs, který je transatlantickým stipendistou pro střední Evropu v German Marshall Fund ve Spojených státech (fond financovaný známými filantropy), ve svém dlouhém projevu na Euronews prohlásil, že poslední platné volby v zemi byly ty z roku 2010 a že Evropa by se již měla připravovat na to, aby prohlásila volby 3. dubna za neplatné a zmanipulované (samozřejmě pokud vyhraje Orbán, ne pokud by zvítězila duhová koalice). Téhož dne, 13. ledna, oznámila agentura AFP, že spustila webovou stránku lakmusz.hu, která má bojovat proti volebním dezinformacím v Maďarsku, a to i díky finančnímu příspěvku od evropských institucí. Ani ne 24 hodin poté, 14. ledna, učinila komisařka Rady Evropy pro lidská práva Dunja Mijatovičová nejšílenější z prohlášení: „Orbánova vláda musí přestat instrumentalizovat LGBTI lidi… referendum je hluboce politováníhodné… otázky a zákony nesprávně spojují homosexualitu s pedofilií a omezují svobodu projevu a vzdělávání… komplexní sexuální výchova [potraty, antikoncepce, genderová dogmata a transgenderismus]… je nezbytná a pomáhá budovat inkluzivnější společnost“. Jedním slovem, Orbán se mýlí, když dává lidem hlas, a ten, kdo by měl jménem organizace, která hájí právní stát a demokracii, dohlížet na lidská práva, by chtěl lidem zacpat ústa.

Ve stejný den se na OBSE a její Oddělení pro monitorování voleb (ODHIR) obrátilo 20 nevládních organizací s žádostí, aby tento orgán provedl rozsáhlý monitoring, který se v evropských zemích nikdy neprováděl, a ne pouze vyhodnocovací misi, kvůli nebezpečné předvolební rétorice a diskriminaci LGBTI osob (kvůli referendu) a asi třicet poslanců Evropského parlamentu z levicových stran napsalo prezidentce von der Leyenové a požádali o vyloučení evropského a maďarského komisaře Olivera Várhelyiho, protože byl obviněn (bez jediného důkazu), že spolu s Orbánem podporuje chaos v Bosně a Hercegovině. Evropská a globalistická opozice je tedy odhodlána v každém případě zvítězit nad Orbánem a jeho vládou křesťanské identity, zatímco maďarský premiér myslí na lid a chystá se bránit přijatá rozhodnutí proti „vysokým cenám“ před jakýmkoli evropským zásahem.

Stejné jsou i události posledních dnů. Volby budou příští rok a válka bude dlouhá. Komise 12. ledna ústy Věry Jourové, zastánkyně Sorose a jeho evropských hodnot, oznámila, že se Evropa rozhodla požádat Soudní dvůr EU, aby Polsko potrestal měsíční pokutou (vedle pokuty za používání uhlí) za reformu soudního systému a disciplíny, která postihuje zpolitizované nebo nesouhlasící soudce. Následující den jeden z opozičních lídrů Aleksander Miszalski obvinil nový zákon o reformě vzdělávacího systému, navržený konzervativní křesťanskou vládou, že chce vrátit vzdělávací standardy do „komunistické minulosti a uzurpovat právo rodičů na vzdělání svých dětí“.

Je škoda, že zákon stanoví pravý opak, tedy prostý zákaz výuky LGBTI a potratové genderové doktríny ve třídách prostřednictvím nevládních organizací, a zřizuje dozor, který kontroluje, zda jsou respektována práva rodičů, a celkovou racionalizaci systému. Velká kasa evropské levice už samozřejmě začala, ale i ve Varšavě vláda myslí na lidi a se svou parlamentní většinou schválila „protiinflační štít“ s razantním snížením DPH z 23 % na 8 % u cen pohonných hmot a z 5 % na nulu u potravin. Jsou ti, kteří myslí na lidi, a ti, kteří usilují o moc, aby je indoktrinovali.