Bergoglio si volá Boba na pomoc

Papež František vzývá Boha ve snaze přimět obry ze Silicon Valley, aby více cenzurovaly, včetně „projevů nenávisti“ a „konspiračních teorií“.

Uvedl to papež během světového setkání lidových hnutí, což jsou obskurní organizace vytvořené za účelem podpory „sociální spravedlnosti“ a boje proti rasismu s pomocí náboženských vůdců. Prohlásil:

Ve jménu Božím žádám technologické giganty, aby přestali využívat lidskou slabost, zranitelnost lidí k zisku, a nezanedbávali cenzurování nenávistných projevů, falešných zpráv, konspiračních teorií a politické manipulace.“

Papež František také použil termín „post-pravda“, který vymyslely mediální orgány establishmentu poté, co po zvolení Donalda Trumpa začali ztrácet monopol na kontrolu zpráv.

Katolický „vůdce“ zjevně věří, že je křesťanské zmocnit velké korporace k odstranění svobody projevu.

Není to překvapením vzhledem k jeho předchozímu postoji ke svobodě projevu v reakci na masakr karikaturistů v Charlie Hebdo [ zde ], Tehdy se rétoricky postavil na stranu teroristů, kteří chladnokrevně zabíjeli.

Jak dokumentujeme ve videu níže, kdo jsou ti, které by papež František určitě rád viděl odstraněné. Nejvyšší pontifik označuje své kritiky jako vykonavatele „ďáblova díla“.

Ve skutečnosti každý jeho čin a pozice slouží k propagaci bestiálního globalistického protikřesťanského systému, pro který je papež vždy ochotnou loutkou.

Papež by na toto prohlášení bezpochyby reagoval tím, že by je charakterizoval jako „konspirační teorii“ a „podněcování k nenávisti“.

Začínáte už vidět, jak to funguje? (Paul Joseph Watson – zdroj )

[Překlad církve a po koncilu]