Bergogliův revoluční manifest

Španělský listu El Pais zveřejnil dopis papeže Františka adresovaný „lidovým hnutím“ ve světě, tj-. všem „proletářům“, které oslovuje: „ Drazí přátelé“.

Papež vyzývá k boji. Vyzývá je, aby mysleli na den po koronaviru a připravovali projekt (který měl být projednáván v Assisi na plánovaném květnovém kongresu o integrálním lidském rozvoji, založeném na třech bodech: země, střecha, práce).

Papež navrhuje zavedení univerzální mzdy a vyzývá k pokračování v boji.

Musím připustit, že jsem si nemohl nevzpomenout na úvod do »Manifestu komunistické strany« Karla Marxe, který je nyní možno překřtít na Manifest bergogliánské komunistické strany, který, jak předpokládám, bude publikován v Osservatore Romano, svým způsobem přeměněném na Osservatore Proletario.

Na Evropu se snáší spektrum bergogliánského katokomunismu. Všechny tradicionalistické mocnosti se spojily proti této perspektivě. Ale papež vystupuje jako vůdce a tvrdí, že nadchází čas, kdy neokatokomunisté vykládají před světem otevřeně své karty v novém bergogliánském manifestu. „Proletáři všech zemí, spojte se s papežem Bergogliem“, abyste nahradili buržoazní katolicko-tradicionalistickou diktaturu diktaturou proletariátu koncipovanou v UNESCO a vedenou Bergogliem. Následuje deset bodů programu tohoto manifestu.

Shrnuji je ve slovech používaných pro jednotlivé body: vyvlastnit, zdanit, zrušit, zkonfiskovat, soustředit, nařídit, zestátnit, vyloučit. Je vypuštěn 4. bod Manifestu, který hovoří o konfiskaci majetku všech emigrantů.

Stejně tak je vyloučen termín o náboženství jakožto opia lidstva, aby to neuráželo muslimy.

Marco Tosatti Stilum Curiae